درباره فروشگاه چمدانکده

چمدانکده دارای دو شعبه چمدانکده سانترال و چمدانکده اطلس مال فعالیت دارد .  همگی به عنوان یک چمدانکده متمرکز فعالیت دارند . تمامی قیمت گذاری ها و شرایط فروش ، همه فروشگاه ها ، سایت و اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی کاملا یکسان است . چمدانکده خود را موظف می داند بنا بر سابقه کاری درخشان و جلب اعتماد مشتریان دیرینه خود کالا های اقتصادی و با کیفیت ارائه کند که از صحت اصالت آن اطلاع داشته باشد .

WhatsApp
Telegram
Instagram
ارسال رایگان

خرید بالای 5 میلیون

ضمانت نامه

سلامت فیزیکی

خدمات پشتیبانی

7 روز هفته

تضمین قیمت

بروز بودن قیمت ها

ارسال رایگان
پشتیبانی
تضمین قیمت
ضمانت سلامت

برند چمدانکده امروز با دو شعبه چمدانکده سانترال و چمدانکده اطلس مال فعالیت دارد . که بر پایه فروشگاه سانترال تاسیس 1346 فعالیت می کند .  که با اضافه شدن شعبات جدید فروشگاه ها با اصالت و موقعیت مکانی خود نامگذاری می شود . و همگی به عنوان یک چمدانکده متمرکز فعالیت دارد . تمامی قیمت گذاری ها و شرایط فروش و همه  و همه در همه ی فروشگاه ها ، سایت و اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی کاملا یکسان است .

فروشگاه چمدانکده سانترال در واقع تولید کننده کیف و چمدان بود و تا سال 1380 به تولید ادامه می داد . انواع کیف و ساک و کوله و چمدان از تولید های ما بود که به مرور با وارداد بی رویه تولیدی تعطیل و پخش کیف و چمدان به صورت گسترده و با هدف قیمت گذاری با سود کم و فروش بیشتر آغاز شد .

از جمله همکاری های ما و با داشتن کانتر های اختصاصی در فروشگاه های شهروند ، شهر و روستا و سپه بوده است که از سال 1392 و گسترش فضای مجازی علاوه بر فروش حضوری در آدرس یاد شده اقدام به فروش اینترنتی و مستقیم با هدف حذف واسطه و دسترسی آسان نیز نمودیم و همکاری با فروشگاه های اینترنتی بامیلو و فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، ایسام ، دیوار ، شیپور ، ترب ، ایمالز و … شد همچنان که مستقیما از طریق اینستاگرام مجموعه چمدانکده سانترال  به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی چمدان از سال 1392 با تحویل درب منزل و از زمان پدید آمادن وایبر و تلگرام و سایت های مانند دیوار آغاز شد . در آن سال ها هنوز باور عمومی برای ارسال و تحویل درب منزل خیلی از کالا ها شکل نگرفته بود بطوریکه هیچکس خرید اینترنتی چمدان را متصور نبود که با اعتماد سازی و نمایش خدمات و کالا ها در صفحه اینستاگرام و در ادامه از سال 1400 از طریق وب سایت تازه تاسیس چمدانکده تمامی خدمات و فروش اینترنتی انجام می شود .

سابقه اسپانسرینگ هواپیمایی قطر و برند های شناخته شده در بالا و استقبال و اعتماد پر شور مشتریان همیشگی از جمله افتخارات ما می باشد . همینک ضمن فروش حضوری در محل فروشگاه امکان سفارش کالا چه از طریق سایت چمدانکده و چه از طریق اینستاگرام با ارسال فوری که در تهران تا 2 ساعت و در تمام شهر و استان های ایران نهایت 72 ساعت ارسال می شود .

فروشگاه چمدانکده سانترال در آدرس تهران میدان انقلاب ، جنب سینما مرکزی ، کوچه مهرناز در خارج از طرح اصلی ترافیک تهران می باشد که شما می توانید در تمام مسیر یاب های داخلی و خارجی با تایپ عبارتفروشگاه چمدانکده سانترال ”  به لوکیشن و محل فروشگاه برای مسیریابی دست یابید . ساعات کاری ما در روز های هفته از 10 صبح الی 7 شب و در تعطیلات رسمی و روز های جمعه تعطیل می باشد .

فروشگاه چمدانکده اطلس مال به آدرس تهران ، نیاوران سه راه اقدسیه مجاور پارک نیاوران مجتمع اطلس‌مال در طبقه g3 واحد 3090 با فضای فروشگاهی دلنشین در پاساژی بزرگ با امکانات فودکورت ، فروشگاه های متعدد ، هایپر و 6 طبقه پارکینگ همه روزه حتی در روز های تعطیل و جمعه از 10 صبح تا 10 شب واقع است .

تمامی سفارشات با ضمانت سلامت فیزیکی و با توضیحات و اطلاعات حقیقی در مورد کالا ها و چمدان ها و با بسته بندی مقاوم و بدون خطر تقدیم مشتریان می شود . نمونه های عکس ها و فیلمای ارسالی و آنباکس مشتریان که در صفحه اینستاگرام و سایت موجود می باشد موید مطالب فوق می باشد همچنین امکان تعویض و مرجوعی تا 14 روز در صورت استفاده نشدن برای مشتریان محفوظ است .

انجام تست های مختلف و تجربه سفر با چمدان های نشکن در صفحه اینستاگرام و سایت ، با هدف اطمینان از کیفیت کار های عرضه شده موجود است که دیدن به شما عزیزان توصیه می شود .

فروشگاه چمدانکده خود را موظف می داند بنا بر سابقه کاری درخشان و جلب اعتماد مشتریان دیرینه خود کالا های اقتصادی و با کیفیت ارائه کند که از صحت اصالت آن اطلاع داشته باشد . سال هاست در شهریور ماه کودکان زیادی ، خرید کوله های مدارس خود را در فروشگاه ما انجام داده اند که با تغییر نسل خیلی از این عزیزان خود دارای فرزندانی هستند که با خود به فروشگاه ما مراجعه می کنند .

0
    0
    سبد سریع
    سبد شما خالی استصفحه فروشگاه