درباره فروشگاه چمدانکده

فروشگاه کیف و چمدان سانترال از سال 1346 در محل فعلی تهران میدان انقلاب جنب سینما مرکزی کوچه مهرناز افتتاح گردیده است . میدان انقلاب تهران از دیرباز مرکز فرهنگ و هنر بوده است و تمام مناسبت های ملی و مذهبی و کشوری در این میدان انجام می شود.  دلیل نام گذاری سانترال (centeral=مرکزی) مجاورت در سینما سانترال سابق که به معنای مرکزی است و پس انقلاب این سینما با نام سینما مرکزی  فعالیت خود را ادامه داد . از بدو تولد فروشگاه ما ارائه کننده انواع کیف ، ساک ، کوله و چمدان بوده است .

WhatsApp
Telegram
Instagram
ارسال رایگان

خرید بالای 3 میلیون

ضمانت نامه

سلامت فیزیکی

خدمات پشتیبانی

7 روز هفته

تضمین قیمت

بروز بودن قیمت ها

ارسال رایگان
پشتیبانی
تضمین قیمت
ضمانت سلامت

گالری تصاویر مجموعه چمدانکده بزودی

فروشگاه سانترال در واقع تولید کننده کیف و چمدان بود و تا سال 1380 به تولید ادامه می داد . انواع کیف و ساک و کوله و چمدان از تولید های ما بود که به مرور با وارداد بی رویه تولیدی تعطیل و پخش کیف و چمدان به صورت گسترده و با هدف قیمت گذاری با سود کم و فروش بیشتر آغاز شد .

از جمله همکاری های ما و با داشتن کانتر های اختصاصی در فروشگاه های شهروند ، شهر و روستا و سپه بوده است که از سال 1392 و گسترش فضای مجازی علاوه بر فروش حضوری در آدرس یاد شده اقدام به فروش اینترنتی و مستقیم با هدف حذف واسطه و دسترسی آسان نیز نمودیم و همکاری با فروشگاه های اینترنتی بامیلو و فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، ایسام ، دیوار ، شیپور ، ترب ، ایمالز و … شد همچنان که مستقیما از طریق اینستاگرام مجموعه سانترال  به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی چمدان از سال 1392 با تحویل درب منزل و از زمان پدید آمادن وایبر و تلگرام و سایت های مانند دیوار آغاز شد . در آن سال ها هنوز باور عمومی برای ارسال و تحویل درب منزل خیلی از کالا ها شکل نگرفته بود بطوریکه هیچکس خرید اینترنتی چمدان را متصور نبود که با اعتماد سازی و نمایش خدمات و کالا ها در صفحه اینستاگرام و در ادامه از سال 1400 از طریق وب سایت تازه تاسیس چمدانکده تمامی خدمات و فروش اینترنتی انجام می شود .

سابقه اسپانسرینگ هواپیمایی قطر و برند های شناخته شده در بالا و استقبال و اعتماد پر شور مشتریان همیشگی از جمله افتخارات ما می باشد . همینک ضمن فروش حضوری در محل فروشگاه امکان سفارش کالا چه از طریق سایت چمدانکده و چه از طریق اینستاگرام کیف و چمدان سانترال با ارسال فوری که در تهران تا 2 ساعت و در تمام شهر و استان های ایران نهایت 72 ساعت ارسال می شود .

فروشگاه سانترال در ادرس یاد شده در خارج از طرح اصلی ترافیک تهران می باشد که شما می توانید در تمام مسیر یاب های داخلی و خارجی با تایپ عبارتفروشگاه چمدان سانترال ”  به لوکیشن و محل فروشگاه برای مسیریابی دست یابید . ساعات کاری ما در روز های هفته از 9 صبح الی 9 شب و در روز های تعطیل و جمعه از ساعت 11 صبح تا 7 شب یکسره می باشد .

تمامی سفارشات با ضمانت سلامت فیزیکی و با توضیحات و اطلاعات حقیقی در مورد کالا ها و چمدان ها و با بسته بندی مقاوم و بدون خطر تقدیم مشتریان می شود . نمونه های عکس ها و فیلمای ارسالی و آنباکس مشتریان که در صفحه اینستاگرام و سایت موجود می باشد موید مطالب فوق می باشد همچنین امکان تعویض و مرجوعی تا 14 روز در صورت استفاده نشدن برای مشتریان محفوظ است .

انجام تست های مختلف و تجربه سفر با چمدان های نشکن در صفحه اینستاگرام و سایت ، با هدف اطمینان از کیفیت کار های عرضه شده موجود است که دیدن به شما عزیزان توصیه می شود .

فروشگاه سانترال خود را موظف می داند بنا بر سابقه کاری درخشان و جلب اعتماد مشتریان دیرینه خود کالا های اقتصادی و با کیفیت ارائه کند که از صحت اصالت آن اطلاع داشته باشد . سال هاست در شهریور ماه کودکان زیادی ، خرید کوله های مدارس خود را در فروشگاه ما انجام داده اند که با تغییر نسل خیلی از این عزیزان خود دارای فرزندانی هستند که با خود به فروشگاه ما مراجعه می کنند .

0
    0
    سبد سریع
    سبد شما خالی استصفحه فروشگاه