تست شکستن چمدان

ویدیو هایی که در زیر مشاهده می کنید چمدان های فروشگاه چمدانکده هستند .
چمدان های پلی کربنات نسل آخر و جدید ترین متریال ساخت چمدان در دنیا می باشد. از نظر جنس پلی کربنات ها به 3 نوع تقسیم می شوند :

WhatsApp
Telegram
Instagram
ارسال رایگان

خرید بالای 3 میلیون

ضمانت نامه

سلامت فیزیکی

خدمات پشتیبانی

7 روز هفته

تضمین قیمت

بروز بودن قیمت ها

ارسال رایگان
پشتیبانی
تضمین قیمت
ضمانت سلامت
 • نوع 1 : پلی کربنات معمولی


  چمدان هایی که در این دسته قرار می گیرند جزو چمدان های اقتصادی هستند که از جنس خشک فایبر گلاس بسیار مقاوم تر و بدنه ی نرم تری دارند . این چمدان ها لقب نشکن به آن ها داده شده اما در ضربات خیلی خیلی شدید ممکنه بشکنند ! در ویدیو بالا تست مقاومت بدنه این دسته از چمدان ها نمایش داده شد .

 • نوع 2 : پلی کربنات نرم

  چمدان هایی که در این دسته قرار می گیرند کاملا نشکن هستند طوری که بدنه را می توانید روی هم تا کنید! به هیچ عنوان بدنه این چمدان ها حتی در ضربات شدید شکستنی نیست . چمدان هایی که در دسته پلی کربنات نرم قرار می گیرند معمولا رنگ مات طوری دارند . در ویدیو بالا تست مقاومت بدنه این دسته از چمدان ها نمایش داده شد .

 • نوع 3 : پلی کربنات 100% 

  این دسته از چمدان ها دارای بهترین نوع جنس بدنه و متریال ساخت در دنیا هستند که ناخالصی پلاستیکی به هیچ عنوان ندارند . نسبت به پلی کربنات نوع 2 بدنه ی خیلی نرم تری دارند . در ضربات شدید بسیار مقاوم بوده و بیشتر گوشه های تخم مرغی شکلی دارند . معمولا رنگ این دسته چمدان ها براق است . در ویدیو بالا تست مقاومت بدنه این دسته از چمدان ها نمایش داده شد .

0
  0
  سبد سریع
  سبد شما خالی استصفحه فروشگاه