تست شکستن چمدان

ویدیو هایی که در زیر مشاهده می کنید چمدان های فروشگاه چمدانکده هستند .
چمدان های پلی کربنات نسل آخر و جدید ترین متریال ساخت چمدان در دنیا می باشد. از نظر جنس پلی کربنات ها به 3 نوع تقسیم می شوند :

WhatsApp
Telegram
Instagram
ارسال رایگان

خرید بالای 5 میلیون

ضمانت نامه

سلامت فیزیکی

خدمات پشتیبانی

7 روز هفته

تضمین قیمت

بروز بودن قیمت ها

ارسال رایگان
پشتیبانی
تضمین قیمت
ضمانت سلامت

چمدان های پلی کربنات فروشگاه چمدانکده به 3 نوع تقسیم میشن . در ویدیوی های پایین چمدان هارو از لحاظ نرمی ، کیفیت و انعطاف ، بررسی و بصورت خلاصه براتون معرفی کردیم ! امیدواریم دیگه در موردش سوال یا ابهامی نباشه 😎

تست مقاومت نوع 1 : پلی کربنات نیمه نرم

چمدان هایی که در این دسته قرار می گیرند جزو چمدان های اقتصادی هستند که از جنس خشک فایبر گلاس بسیار مقاوم تر و بدنه ی نرم تری دارند . این چمدان ها لقب نشکن به آن ها داده شده اما در ضربات خیلی خیلی شدید ممکنه بشکنند ! در ویدیو بالا تست مقاومت بدنه این دسته از چمدان ها نمایش داده شد .

تست مقاومت نوع 2 : پلی کربنات نرم

پلی کربنات نرم بدنه نرم و نشکنی دارند ، طوری که بدنه را می توانید روی هم تا کنید! به هیچ عنوان بدنه این چمدان ها حتی در ضربات شدید شکستنی نیست . چمدان هایی که در دسته پلی کربنات نرم قرار می گیرند معمولا رنگ مات طوری دارند . در ویدیو بالا تست مقاومت بدنه این دسته از چمدان ها نمایش داده شد .

تست مقاومت نوع 3 : پلی کربنات 100% 

پلی کربنات 100% دارای بهترین نوع جنس بدنه و متریال ساخت در دنیا هستند که ناخالصی پلاستیکی به هیچ عنوان ندارند . نسبت به پلی کربنات نوع 2 بدنه ی خیلی نرم تری دارند . در ضربات شدید بسیار مقاوم بوده و بیشتر گوشه های تخم مرغی شکلی دارند . معمولا رنگ این دسته چمدان ها براق است . در ویدیو بالا تست مقاومت بدنه این دسته از چمدان ها نمایش داده شد .

0
    0
    سبد سریع
    سبد شما خالی استصفحه فروشگاه