شیوه ارسال محصولات

فروشگاه چمدانکده ( سانترال ) تمامی سفارشات را با ضمانت سلامت فیزیکی به دست مشتری می رساند و در صورت بروز هر گونه اتفاق تا زمان تحویل به مشتری ، فروشگاه مسئولیت آن را بر عهده دارد .

WhatsApp
Telegram
Instagram
ارسال رایگان

خرید بالای 5 میلیون

ضمانت نامه

سلامت فیزیکی

خدمات پشتیبانی

7 روز هفته

تضمین قیمت

بروز بودن قیمت ها

ارسال رایگان
پشتیبانی
تضمین قیمت
ضمانت سلامت
 • مشتریان تهرانی

خریداران ساکن تهران می توانند با انتخاب بازه زمانی ، محصول مورد نظر را نهایت طی 24 ساعت کاری دریافت کنند . اگر تا قبل از ساعت 12 سفارششون رو ثبت کنن بازه زمانی روز جاری در دسترس بوده که میتوانند انتخاب کنند و کالای مورد نظرشان رو دریافت خواهند کرد . اگر بعد از ساعت 12 ثبت سفارش کنید ارسال به روز کاری بعد موکول می شود . اگر مایل به دریافت حضوری باشید می توانید در صفحه پرداخت گزینه ” تحویل حضوری ” رو انتخاب بفرمایید تا با هماهنگی قبلی بصورت تلفنی، در شعبه سانترال میدان انقلاب یا شعبه اطلس مال واقع در نیاوران تحویل داده میشود . . در صورتی که خریدار تحت هر شرایطی ، نیازمند سریع محصولش باشد باید در صفحه پرداخت گزینه ارسال فوری را انتخاب کند . فروشگاه بعد از آماده سازی محصول جهت هماهنگی سریعا با مشتری تماس می گیرد . ….. در اسرع وقت کارشناسان بخش ارسال ، سفارش را با پیک و یا اسنپ به دست مشتری می رساند .

 • مشتریان غیر تهران و شهرستان

خریداران ساکن شهر هایی به غیر از تهران و یا شهرستان ها توجه داشته باشند که سفارشات به دو روش پست و تیپاکس در 2 الی 5 روز کاری ارسال می شود . با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی ، ترافیک درون شهری ، ساعات اداری و سایر عوامل طبیعی می تواند زمان ارسال را به تعویق بی اندازد اما معمولا ارسال از طریق اداره پست و تیپاکس 2 تا 5 روز کاری به طول می انجامد . برای سفارشات شهرستان نیز گزینه ارسال فوری با ” هزینه پس کرایه ” در صفحه پرداخت وجود دارد . مشتری برای ارسال فوری باید در صفحه پرداخت گزینه “ارسال فوری” را انتخاب کند ! فروشگاه پس از آماده سازی محصول به جهت هماهنگی ، سریعا با مشتری تماس می گیرد تا ارسال محصول با تیپاکس یا اسنپ ارسال شود .

شرایط مرجوعی کالای دریافت شده ! 

مشتریانی که قصد مرجوعی دارند چه در تهران و چه در سایر استان ها … فقط طبق شرایط زیر امکان پذیر خواهد بود !

 • سفارشات انجام شده از سایت دارای ضمانت سلامت فیزیکی تا زمان تحویل به مشتری می باشد . این به معناست که اگر مشتری پس از تحویل مرسوله از مامور پست ، متوجه شکستگی ، ضرب خوردگی ، آسیب و یا هر گونه صدمه ناشی از حمل و روش ارسال اداره پست بشود ، تمام خسارات وارد شده بر عهده ی فروشگاه و البته بخشی به عهده بیمه اداره پست می باشد در نتیجه مشتری هیچ گونه هزینه ای را متقبل نخواهد شد .
 • محصولات خریداری شده بنا بر 3 شرط ، تا دو هفته ضمانت برگشت و یا تعویض دارند .
  شرط اول : مشتری تا زمان ذکر شده از محصول استفاده نکرده باشد .
  شرط دوم : سفارش مشتری در جشنواره و حراج های فروشگاه انجام نشده باشد .
  شرط سوم: برای تعویض ، مدل محصول درخواستی در فروشگاه موجود باشد .
 • در صورتی که مشتری پس از دریافت با تاخیر در بازه زمانی ذکر شده متوجه آسیب وارد شده به محصول بشود برای اثبات موضوع باید با فروشگاه ارتباط برقرار کرده و در صورت تایید و صلاحیت فروشگاه تصمیم مرجوعی کالا گرفته می شود .
 • اگر مشتری نسبت به کالای دریافت شده رضایت کافی نداشته باشد و قصد تعویض یا پس دادن محصول را داشته باشد . هزینه ی ارسال و برگشت به عهده مشتری خواهد بود .
 • محصولاتی که توسط اداره پست ارسال می شوند همگی دارای بیمه خسارات ناشی از حمل می باشند .

نکته : اگر خرید شما بصورت مستقیم و کامل پرداخت شده باشد فروشگاه پس از دریافت کالا و بازبینی وجه پرداختی مشتری را با هماهنگی ، نهایت تا 48 ساعت عودت می دهد . اگر روش پرداخت از طریق اسنپ پی باشد سفارش کنسل شده و بصورت اتوماتیک اعتبار کیف پول اسنپ برای مشتری بر میگردد و وجه پرداختی اولین قسط توسط اسنپ به حساب مشتری نهایت تا 72 ساعت واریز می شود که معمولا در ساعات اولیه این اقدام صورت میگیرد .

نکات تکمیلی مهم در مورد اداره پست ، اتوبوس و تیپاکس و … :

 1. پیگیری مرسوله با کد رهگیری در سایت اداره پست بر عهده مشتری است و مسئولیت پیگیری از فروشگاه سانترال ساقط است
 2. به دلیل اینکه پست محموله را بیمه نمیکند ! فروشگاه چمدانکده سلامت تحویل را ضمانت خواهد کرد : در صورتیکه سفارش ارسالی شما را مامور پست به شما رساند فقط کارتن را چک نمایید ! اگر کارتن آسیب دیده باشد ( کارتن آسیب دیده به معنای آسیب دیدن داخل آن هم هست ) از تحویل محموله خودداری بفرمایید تا به ما برگشت بدهند و بسته جدید با هماهنگی از طرف ما برای شما ارسال شود . در صورتیکه کارتن آسیب دیده را تحویل بگیرید و امضا بفرمایید ، چمدانکده هیچ مسئولیتی قبول نخواهد کرد
 3. سفارشاتی که از تیپاکس و اتوبوس برای شما ارسال شده بیمه دارند و خرابی و صدمات ناشی از حمل را قبل از تحویل و امضا ، به تیپاکس یا پشتیبانی ترمینال اطلاع دهید و خسارات ناشی از این دو طریق را دریافت نمایید
 • پیگیری

تمامی مشتریان پس از ثبت سفارش می توانند فرایند ارسال محصول را در حساب کاربری خود مشاهده بفرمایند . مشتریان تهرانی به جهت اطلاع رسانی از ارسال سفارش ، 3 ساعت قبل تر یک پیامک اطلاع رسانی حاوی (سفارش شما توسط فروشگاه ارسال شد) را دریافت می کنند . سفارشات مشتریان غیر تهرانی و شهرستان به محض تحویل به اداره پست و تیپاکس ، توسط سامانه پیامکی یک کد رهگیری پستی برایشان ارسال می شود که با در دست داشتن آن و مراجعه به حساب کاربری در وب سایت چمدانکده ، رویه ارسال را می توانند مشاهده و از وضعیت آن با خبر شوند .

 • هزینه ارسال و بسته بندی

هزینه ارسال و بسته بندی برای تمام سفارشات بالای 5 میلیون رایگان بوده و برای سفارشات زیر 5 میلیون مبلغ 150 هزار تومن در صفحه پرداخت محاسبه خواهد شد . این هزینه به دلیل وزن زیاد چمدان ها و بسته بندی حرفه ای و ایمن توسط فروشگاه می باشد تا خطرات و آسیب های ناشی از حمل در حمل و نقل را پوشش دهد . سفارشات زیر 1 میلیون تومان که معمولا برای کیف های دستی تک سایز است ، هزینه ارسال و بسته بندی همانند سایر کالا ها 150 هزار تومان محاسبه می شود !

آیا مشکل حل نشده ؟ تماس بگیرید !

با توجه به موارد ذکر شده ، اگر هنوز ابهامی وجود داره تماس بگیرید.

 • چمدانکده : شعبه سانترال 02166939866
 • چمدانکده : شعبه اطلس مال 02166939866
0
  0
  سبد سریع
  سبد شما خالی استصفحه فروشگاه