شیوه ارسال محصولات

فروشگاه چمدانکده ( سانترال ) تمامی سفارشات را با ضمانت سلامت فیزیکی به دست مشتری می رساند و در صورت بروز هر گونه اتفاق تا زمان تحویل به مشتری ، فروشگاه مسئولیت آن را بر عهده دارد .

WhatsApp
Telegram
Instagram
ارسال رایگان

خرید بالای 3 میلیون

ضمانت نامه

سلامت فیزیکی

خدمات پشتیبانی

7 روز هفته

تضمین قیمت

بروز بودن قیمت ها

ارسال رایگان
پشتیبانی
تضمین قیمت
ضمانت سلامت
 • مشتریان تهرانی

خریداران ساکن تهران می توانند با انتخاب بازه زمانی ، محصول مورد نظر را نهایت طی 24 ساعت کاری دریافت کنند . اگر تا قبل از ساعت 14 سفارششون رو ثبت کنن سفارش بصورت 3 ساعته به دستشون خواهد رسید . اگر مایل به دریافت حضوری باشید می توانید در صفحه پرداخت گزینه ” تحویل حضوری ” رو انتخاب بفرمایید . در صورتی که خریدار تحت هر شرایطی ، نیازمند دریافت محصولش باشد باید در صفحه پرداخت گزینه ، گزینه ارسال فوری را انتخاب و جهت هماهنگی سریعا با فروشگاه تماس حاصل فرماید تا در اسرع وقت کارشناسان بخش ارسال ، سفارش را با پیک و یا اسنپ به دست مشتری برساند .

 • مشتریان غیر تهران و شهرستان

خریداران ساکن شهر هایی به غیر از تهران و یا شهرستان ها توجه داشته باشند که سفارشات به دو روش پست و تیپاکس در 2 الی 5 روز کاری ارسال می شود . با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی ، ترافیک درون شهری ، ساعات اداری و سایر عوامل طبیعی می تواند زمان ارسال را به تعویق بی اندازد اما معمولا ارسال از طریق اداره پست و تیپاکس 2 تا 5 روز کاری به طول می انجامد . برای سفارشات شهرستان نیز گزینه ارسال فوری با ” هزینه پس کرایه ” در صفحه پرداخت وجود دارد . پس از انتخاب گزینه ” ارسال فوری ” مشتری موظف است سریعا با فروشگاه ارتباط برقرار کند تا ارسال محصول با تیپاکس یا اسنپ ارسال شود .

 • پیگیری

تمامی مشتریان پس از ثبت سفارش می توانند فرایند ارسال محصول را در حساب کاربری خود مشاهده بفرمایند . مشتریان تهرانی به جهت اطلاع رسانی از ارسال سفارش ، 3 ساعت قبل تر یک پیامک اطلاع رسانی حاوی (سفارش شما توسط فروشگاه ارسال شد) را دریافت می کنند . سفارشات مشتریان غیر تهرانی و شهرستان به محض تحویل به اداره پست و تیپاکس ، توسط سامانه پیامکی یک کد رهگیری پستی برایشان ارسال می شود که با در دست داشتن آن و مراجعه به حساب کاربری در وب سایت چمدانکده ، رویه ارسال را می توانند مشاهده و از وضعیت آن با خبر شوند .

 • هزینه ارسال و بسته بندی

هزینه ارسال و بسته بندی برای تمام سفارشات بالای 3 میلیون رایگان بوده و برای سفارشات زیر 2 میلیون مبلغ 90 هزار تومن در صفحه پرداخت محاسبه خواهد شد . سفارشات زیر 1 میلیون تومان هزینه ارسال و بسته بندی کمتر بوده و 50 هزار تومان محاسبه می شود !

آیا مشکل حل نشده ؟ تماس بگیرید !

با توجه به موارد ذکر شده ، اگر هنوز ابهامی وجود داره تماس بگیرید.

 • چمدانکده : شعبه سانترال 02166939866
 • چمدانکده : شعبه اطلس مال 02166939866
0
  0
  سبد سریع
  سبد شما خالی استصفحه فروشگاه