خرید اقساطی چمدان با اسنپ پی Snapp Pay

با اعتبار اقساطی اسنپ‌ پی هزینه خریدهای خودتون رو در ۴ قسط ماهانه پرداخت کنید! کار خاصی لازم نیست بکنید کافیه محصولاتتون رو توی سایت به سبد خرید اضافه کرده و سپس به صفحه پرداخت بروید . اونجا گزینه پرداخت اقساطی رو بزنید و تمام . 😀 . سوالات متداول تو همین صفحه پایین تر درج شده حتما قبل خرید بررسی کنید .

WhatsApp
Telegram
Instagram
ارسال رایگان

خرید بالای 5 میلیون

ضمانت نامه

سلامت فیزیکی

خدمات پشتیبانی

7 روز هفته

تضمین قیمت

بروز بودن قیمت ها

ارسال رایگان
پشتیبانی
تضمین قیمت
ضمانت سلامت

با اعتبار اقساطی اسنپ‌پی هزینه خریدهای خود را در ۴ قسط ماهانه پرداخت کنید!

بدون نیاز به ضامن یا وثیقه
پرداخت در ۴ قسط بدون بهره
خرید بدون نگرانی از افزایش قیمت‌ها

اسنپ پی یک نوع روش خرید اقساطی است  که  کاربران می توانند به آسانی در طی 4 قسط فقط با پرداخت یک چهارم مبلغ به صورت پیش پرداخت کالای مورد نظر را از فروشگاه چمدانکده با درگاه پرداخت اسنپ پی خرید کنند و همانند سایر خرید های نقدی، کالای مورد نظرشون رو تحویل بگیرند. در این روش خرید شما هیچ نیازی به داشتن ضامن یا وثیقه ندارید !  هیج کارمزدی روی مبلغ اقساط شما افزوده نمی شود ! خیلی فرصت خوب و مناسبیه . فقط کافیه در صفحه پرداخت ، درگاه پرداخت اسنپ پی رو انتخاب کنید و همین تموم شد . تصویر زیر رو ببینید .

 • روش خرید اقساطی اسنپ پی بر روی تمامی محصولات فروشگاه چمدانکده فعال می باشد.

پرداخت اقساطی اسنپ پی یکی از روشهای پرداخت است که برای کاربران خوش حساب اسنپ فعال میشود. تنها در 5 دقیقه !!!  با استفاده از اعتبار اقساطی میتوانید به راحتی و بدون دغدغه داشتن موجودی، از فروشگاه چمدانکده بدون بهره و کارمزد خرید کنید و بدون نیاز به هیچ گونه ضمانت و وثیقه ای هزینه آن را به صورت ماهانه از طریق اپلیکیشن اسنپ (بخش سرویس اعتباری) تسویه کنید .

اول کالا رو دریافت میکنید بعد با اسنپ تسویه میکنید مثل اینه که نقد خرید کردید فرقی نداره به هر حال اول کالا به دست مشتری میرسه بعد با اسنپ طرف حساب هستید .

 1. در مرحلٔه پرداخت، گزینه پرداخت اقساطی اسنپ پی را انتخاب کنید.
 2. وارد درگاه اسنپ که شدید شماره موبایلی که با آن در اسنپ پی ثبت نام کرده اید را وارد کنید.
 3. کد تأییدی که میفرستیم را وارد کرده .
 4. تمام شد . با پرداخت قسط اول خریدتان نهایی میشود.

امکان فعالسازی سرویس اعتباری در حال حاضر برای کاربران واجد شرایط اسنپپی وجود دارد. برای فعالسازی، به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن اسنپ بروید و روی آیکن سرویس اعتباری بزنید،پس از فعالسازی قراردادی بین شما و اسنپ پی منعقد میشود. همچنین امکان فعالسازی و دریافت اعتبار موقع خرید از فروشگاه چمدانکده هم وجود دارد . پس فقط اقدام به خرید از سایت کنید .

بله! میتوانید حین خرید از چمدانکده شماره تماسی که در سایت وارد کردید رو در درگاه پرداخت اسنپ پی هم وارد کنید سپس کد ملی متعلق به صاحب خط سیم کارت رو هم وارد کرده و بعد از آن اطلاعات شما در لحظه بررسی می شود و در صورت تأیید، همان موقع اعتبار میگیرید و خریدتان نهایی می شود .

اعتبار اقساطی برای کاربران واجد شرایط و خوش حساب اسنپ پی به صورت خودکار فعال میشود و نیازی به فعالسازی مجدد ندارد .

در صورت پرداخت از سایت چمدانکده با درگاه پرداخت اسنپ پی ، قسط اول در لحظه خرید توسط شما پرداخت میشه و برای سه قسط بعدی ، در پایان هر ماه یک صورتحساب برایتان sms میشه . برای تسویه حساب، به صفحه اصلی اپلیکیشن اسنپ بروید و روی آیکن سرویس اعتباری بزنید، بعد از دیدن صورت حسابتان در قسمت بدهی ها، روی دکمه پرداخت بزنید.  مهلت تسویه حساب پایان هر ماه است، اما نگران نباشید، تا روز پنجم ماه بعد هم فرصت دارید بدون جریمه دیر کرد ، قسط رو پرداخت کنید .

در این صورت نمیتوانید از اعتبار اقساطی برای پرداخت مبلغ سفارشتان استفاده کنید. به زودی امکان پرداخت بخشی از هزینه با اعتبار اقساطی اسنپ پی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

شما میتوانید به اندازه کل موجودیتان که در صفحه اصلی برنامه بخش سرویس اعتباری در اپلیکیشن اسنپ قابل مشاهده است، به صورت اقساط خرید کنید. پس موجودی اعتبار اقساطی تان برای خرید مهم است لطفا از اپلیکیشن اسنپ بررسی کنید !

بعد از ثبت سفارش امکان تغییر یا اصلاح وجود ندارد به این معنی که شما نمیتوانید یک یا چند محصول را از سفارش لغو کنید و سایر محصولات را تحویل بگیرید . چنین چیزی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست .

گاهی ممکن است به دلیل اتمام موجودی برخی یا همه اقلامی که سفارش داده اید، سفارشی که پرداخت آن با اسنپ پی انجام شده است، تغییر کند یا لغو شود. از سمت فروشگاه چمدانکده !

 1. سفارش مورد نظر شما لغو میشود و میتوانید وضعیت آن را در برنامه بخش سرویس اعتباری داخل اپلیکیشن اسنپ در بخش سفارشها مشاهده کنید
 2. مبلغ قسط پرداخت شده به حساب بانکی کارتی که شما با آن پرداخت کرده اید برگشت داده خواهد شد. برگشت به حساب بانکی حداکثر ۷ روز کاری انجام خواهد شد.
 3. اقساط پرداخت نشده لغو و معادل آن به موجودی حساب اعتباری شما برگشت داده میشود.
 4. بدهی های اقساطی شما از قسمت بدهیها حذف میشود

گاهی ممکن است مبلغ سفارشتان به دلیل موجود نبودن برخی از اقلام ، مرجوع شدن یا جایگزین شدن با اقلام دیگر تغییر کند. در این صورت مبلغ سفارشتان به روز میشود و میتوانید جزئیات سفارشتان را در برنامه بخش سرویس اعتباری اپلیکیشن اسنپ، در بخش سفارش ها مشاهده کنید .
اگر سفارش با استفاده از اعتبار اقساطی پرداخت شده باشد:

 1. مبلغ سفارش، مجدد محاسبه میشود و مبلغ جدید از موجودی حساب اعتباریتان کسر خواهد شد.
 2. اقساط مجدد محاسبه شده و بر اساس مبلغ سفارش جدید، قسط بندی می شوند.
 3. مابه التفاوت مبلغ پرداخت شده به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. برگشت به حساب . بانکی بین ۷ تا۱۰ روز کاری انجام خواهد شد. توجه داشته باشید، در چنین شرایطی، تاریخ سررسید اقساط تغییر نخواهند کرد و باید در موعد مقرر تعیین شده آن را پرداخت کنید.

چنانچه سفارش شما لغو شود یا تغییر کند، برگشت مبلغ پرداخت شده یا مابه التفاوت آن نهایتا بین ۷ روز کاری انجام میشود. چنانچه مبلغ کم شده در بازه زمانی مشخص شده به حساب بانکیتان برنگشت ، میتوانید با پشتیبانی اسنپ پی تماس بگیرید . 02196862021

0
  0
  سبد سریع
  سبد شما خالی استصفحه فروشگاه