شرایط ضمانت و مرجوعی

محصولاتی که توسط مشتری در سایت و یا صفحه اینستاگرام فروشگاه کیف و چمدان سانترال ، ثبت سفارش می شود طبق شرایطی تا 2 هفته دارای ضمانت جهت تعویض یا مرجوعی وجود دارد که مشتری قبل از سفارش باید به آن توجه کند . ضمن آنکه فروشگاه متهد به این قوانین است .

WhatsApp
Telegram
Instagram
ارسال رایگان

خرید بالای 5 میلیون

ضمانت نامه

سلامت فیزیکی

خدمات پشتیبانی

7 روز هفته

تضمین قیمت

بروز بودن قیمت ها

ارسال رایگان
پشتیبانی
تضمین قیمت
ضمانت سلامت
 • سفارشات انجام شده از سایت دارای ضمانت سلامت فیزیکی تا زمان تحویل به مشتری می باشد . این به معناست که اگر مشتری پس از تحویل مرسوله از مامور پست ، متوجه شکستگی ، ضرب خوردگی ، آسیب و یا هر گونه صدمه ناشی از حمل و روش ارسال اداره پست بشود ، تمام خسارات وارد شده بر عهده ی فروشگاه و البته بخشی به عهده بیمه اداره پست می باشد در نتیجه مشتری هیچ گونه هزینه ای را متقبل نخواهد شد .
 • محصولات خریداری شده بنا بر 3 شرط ، تا دو هفته ضمانت برگشت و یا تعویض دارند .
  شرط اول : مشتری تا زمان ذکر شده از محصول استفاده نکرده باشد .
  شرط دوم : سفارش مشتری در جشنواره و حراج های فروشگاه انجام نشده باشد .
  شرط سوم: برای تعویض ، مدل محصول درخواستی در فروشگاه موجود باشد .
  توجه : در زمان خرید از محصول های حراجی به این نکته دقت کنید که امکان مرجوع وتعویض کردن محصول وجود ندارد و تنها در صورتی که محصول سالم به شما نرسد تعویض میگردد . پس در انتخاب خود (رنگ و سایز و جنس) دقت فرمایید.
 • در صورتی که مشتری پس از دریافت با تاخیر در بازه زمانی ذکر شده متوجه آسیب وارد شده به محصول بشود برای اثبات موضوع باید با فروشگاه ارتباط برقرار کرده و در صورت تایید و صلاحیت فروشگاه تصمیم مرجوعی کالا گرفته می شود .
 • اگر مشتری نسبت به کالای دریافت شده رضایت کافی نداشته باشد و قصد تعویض یا پس دادن محصول را داشته باشد . هزینه ی ارسال و برگشت به عهده مشتری خواهد بود .
 • محصولاتی که توسط اداره پست ارسال می شوند همگی دارای بیمه خسارات ناشی از حمل می باشند .

نکته : اگر خرید شما بصورت مستقیم و کامل پرداخت شده باشد فروشگاه پس از دریافت کالا و بازبینی وجه پرداختی مشتری را با هماهنگی ، نهایت تا 48 ساعت عودت می دهد . اگر روش پرداخت از طریق اسنپ پی باشد سفارش کنسل شده و بصورت اتوماتیک اعتبار کیف پول اسنپ برای مشتری بر میگردد و وجه پرداختی اولین قسط توسط اسنپ به حساب مشتری نهایت تا 72 ساعت واریز می شود که معمولا در ساعات اولیه این اقدام صورت میگیرد .

آیا مشکل حل نشده ؟ تماس بگیرید !

با توجه به موارد ذکر شده ، اگر هنوز ابهامی وجود داره تماس بگیرید.

 • چمدانکده : شعبه سانترال 02166939866
 • چمدانکده : شعبه اطلس مال 02166939866
0
  0
  سبد سریع
  سبد شما خالی استصفحه فروشگاه