عروس و داماد ها چطور چمدان هایشان را تزئین کنند ؟

بدون دیدگاه
تزئین چمدان عروس و داماد طلایی

تزئین چمدان عروس و داماد از قدیم الایام رسم بوده که در جعبه های کادویی یا با روبان ، گل و طراحی های رنگی فانتزی به منزل عروس یا خانم یا آقا داماد برده می شده اند و در برخی موارد حتی ممکن هست خرید هاشون رو هم داخل همان چمدان ها می چیدند ، البته ممکن هست رسم و رسوم در هر منطقه با منطقه دیگر متفاوت باشد اما چمدان داماد با مجموعه ای از پاکت ها یا جعبه های کادویی برای تزیین معمولا استفاده می شود . ما هم برای ایده دادن به شما در این اینجا مدل های جدید 2022 برای تزئین چمدان عروس و داماد ، شیک و طراحی شده را از سایت چمدانکده تقدیم حضور شما عزیزان می کنیم ، به امیدی بتوانید در عین حفظ سادگی و جلوگیری از اسراف ، ریختو پاش و تظاهر عروسی خوب ، به یاد ماندنی و زیبایی برگزار کنید . امیدوام این مطلب برای شما مفید باشد . در تصاویر زیر سعی می کنیم هر از گاهی تصاویر بیشتری رو اضافه کنیم در حال تنها تصاویر زیر آرشیو شده که میتونید استفاده بفرمایید . اگر ایده های بهتری دارید برای ما بفرستید تا در این گالری تصویر اضافه کنیم .

گالری تصاویر چمدان های تزئینی

ایده اول در تزئین چمدان عروس و داماد

اگر به  تصاویر جمع آوری شده نگاه کنید بیشترین ایده ای که برای تزئین چمدان استفاده شده است تزیین با تور است به این صورت که بعد که وسایل را چمدان چیدید در آن را ببندید و آن را درون یک دایره بزرگ توری بگذارید بعد آن را به حالت ایستاده در آورید و سرهای تور را مثل کیسه جمع کنید گره بزنید و با گل و روبان بپیچید.

ایده دوم

ایده دوم که اتفاقا خیلی جذاب با نمک است تزئین چمدان داماد به شکل لباس دامادی است ، برای این کار بهتر است از چمدان های تیره مثل مشکی استفاده کنید بعد با پارچه سفید و دکمه و روبان برای ساخت پاپیون ، یک یقه به شکل یقه دامادی ( مثل عکس های این نوشته ) آماده و به چمدان وصل کنید ، ایده شیک و زیبایی که با کمی دقت و حوصله و خلاقیت برای همه جالب خواهد بود .

ایده سوم

ایده سوم این است که به جای چمدان خرید ها در جعبه های کادویی یا پاکت هایی که به شکل لباس داماد هم در بازار وجود دارد و هم خودتان میتوانید دست به کار ساخت آن شوید بچینید . و خود چمدان دامادی را هم جداگانه به همراه سایر خرید و هدایا برای آقا داماد ببرید .

ایده چهارم

در مورد چیدن وسایل داخل چمدان هم بهتر است برای این که کاری کنید که با جابجا شدن چمدان وسایل داخل آن به هم ریخته نشوند هر تکه یا هر چند تکه که کاربری مشابهی دارند با یک رنگ روبان بسته بندی کنید و همه آن بسته ها را در کنار هم به طور منظم در چمدان بچینید .

در انتها نکته قابل توجه این است که همه این موراد اختیاری هستند و می توانید تزئین چمدان عروس و داماد رو در نظر نگیرید و همه وسایل را بدون دیزانی خاصی کنار هم منظم و مرتب بچینید و با احترام و آرزوی خوشبختی به عروس و داماد هدیه کنید . نظر شما در مورد تزئین کردن چمدان چیه ؟ دوست داریم نظرتون در این باره بدونیم .

برچسب
چمدان عروسیسایز چمدان عروس
دسته بندی نکات چمدانی

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

0
    0
    سبد سریع
    سبد شما خالی استصفحه فروشگاه