چطور چمدانی ارزان ، اقتصادی و نشکن تهیه کنیم ؟

بدون دیدگاه

قطعا و حتما یکی از اولین مواردی که برای هر خریدی مورد توجه قرار می گیره قیمت و در مقابلش کیفیت اون جنس هست ! اگر ما بخواهیم چمدان اقتصادی تهیه کنیم باید با توجه به بودجه ای که کنار گذاشتیم تمام تلاشمون رو انجام بدیم که کارآمد ترین و بهترین جنس چمدان رو خریداری کنیم . اما خب متاسفانه اتفاقی که معمولا برای بیشتر ما ها که فقط به قیمت کالا فکر می کنیم می افتد این است که پارامتر های دیگر رو از جمله کارایی ، طول عمر و حتی راحتی خودمون رو فدای قیمت پایین اون وسیله می کنیم و صرفا فقط به فکر کاهش هزینه هامون هستیم . این کار باعث میشه تا گرفتار خرید چند باره ی همون کالا بشیم و برعکس چیزی که فکر میکردیم موجب ضرر و زیان ، ناراحتی و زحمت بیشتر برایمان خواهد شد .

در بازار فروش چمدان کمی دروغ و دغل بازی وجود دارد که معمولا افرادی که اطلاعات کمی در مورد چمدان ها دارند از این موضوع ضربه می خورند . در بحث خرید یک چمدان اقتصادی باید کمی محتاطانه عمل کنیم و اگر بخواهیم بی دقتی کنیم لذت یک مسافرت خاطره انگیز به کل از بین خواهد رفت . پس شدیدن قبل از خرید چمدان توصیه میکنیم که مطالب مفید سایت ما (چمدانکده)  رو مطالعه بفرمایید . همانطور که گفتیم در بازار چمدان حتی ممکن هست ما هزینه ای بیش از قیمت واقعی اون جنس پرداخت کنیم . البته که همه ما ایرانی هستیم و تجربه چنین خریدی رو حداقل یک بار داشتیم که گاهی اوقات ، قیمت پرداخت شده برای یک جنس متناسب با کارایی و کیفیت آن نیست . در برخی از بازار های سنتی و خرید های حضوری ،  بعضی فروشندگان با زرنگی و سو استفاده از کمبود میزان اطلاعات شما ، اقدام به پیشنهاد جنس و یا قیمتی بیش از ارزش واقعی آن کالا می کنند . این جمله معروف رو قطعا شما از هر فروشنده ای خواهید شنید : ” اگر از چمدان با ملایمت نگهداری شود هیچ اتفاقی در آینده نمی افتد ” . سوالی که مطرح می شود : آیا ماموران فرودگاه برای جابجایی چمدان ها  ملایمت به خرج می دهند ؟ به زودی ویدیویی از حمل و انتقال چمدان مسافران در فرودگاه همین جا قرار می گیرد .

چمدان اقتصادی اسکای برد ها

ببینید چمدان ها از لحاظ ظاهری بسیار به یکدیگر شبیه هستند ، در نگاه اول بسیار سخت ، محکم و زیبا بنظر می رسند اما بخاطر عدم تجربه و سردرگمی ، نبود اطلاعات لازم در مورد اتفاقات احتمالی آینده در بیشتر مواقع مرتکب اشتباه در خرید خواهیم شد . باید بدونید که چه چمدان هایی به خاطر نداشتن ایمنی مورد نیاز از دور خارج و چه چمدان هایی با برطرف شدن مشکلات قدیم در چه جنسی تولید و به بازار روانه شده اند . عرض کردیم که در بازار چمدان کمی فریب از سمت فروشندگان وجود دارد ، دو پهلو مشاوره دادن و با ارائه اطلاعات غلط و صرفا فروش اجناس بی کیفیت و قدیمی با قیمت های پایین شما را وادار به انتخابی اشتباه می کنند . پس هیچ ارزانی بی دلیل نیست . بهتر است با چشم باز و انجام تحقیقات لازم در خرید چمدان اقتصادی و با کیفیت هوشمندانه تر عمل کنیم .

پارامتر های یک چمدان اقتصادی و با کیفیت چیست؟

ما برای خرید چمدان اقتصادی ، ارزان و با کیفیت باید پارامتر هایی رو در نظر داشته باشیم . اول از همه سایز مناسبی رو انتخاب کنیم که پاسخگوی طول مدت سفرما  باشد . مهم تر از آن جنس بدنه ، چرخ ها ، دسته ها و قفل آن می باشد تا ما درطول سفر دغدغه ی کمبود جا و یا آسیب رسیدن به وسایلمان و حتی خود چمدانمان را نداشته باشیم .در بازار امروزه ی چمدان انواع زیادی از چمدان های برزنتی ، چمدان های فایبر گلاس ، چمدان های پلی کربنات و چمدان پلی پروپیلن و …  موجود می باشد که هر کدام با توجه به کارایی و طول عمر آن ها قیمت های مختلفی دارند .

این قضیه با توجه به انواع جنس ها و قیمت های مختلف مسافر رو سردرگم و گیج می کند اگر بخواهیم با اولویت قرار دادن قیمت و شانس چمدان خریداری کنیم ب مشکل خواهیم خورد . با توجه پیشرفت روز افزون علم همه ما می دونیم که هر آنچه که تولید روز باشد قطعا کارشناسی شده و دارای جنس مرغوب تر و مقاومت بیشتر است . اتفاقا ما در سایر مطالب سایت در مورد انواع و اقسام جنس های چمدان از قدیم تا جدید توضیحات جامعی رو دادیم که پیشنهاد میکنیم به لینک . مختصر و مفید بخواهیم بگوییم در حال حاضر بهترین و جدید ترین نوع چمدان ها ، چمدان هایی هستند از جنس پلی کربنات که نسل جدید تولید چمدان ها می باشند . علاوه بر محاسن چمدان های نسل گذشته اعم از برزنتی و فایبرگلاس که در اولین سفر می شکستند و آسیب می دیدند دارای مزایایی بیشتر و مقاومت بسیار بالاتری هستند .  در نتیجه با توجه به هزینه که برای آن می شود در دراز مدت باعث سود مصرف کننده و آسودگی خیال مسافر در سفر های مختلف خواهد شد . چمدان های پلی کربنات به علت وزن خیلی سبک تر که باعث میشه تا مقدار بار بیشتری را با خود حمل کند بسیار مورد توجه قرار می گیرد . ویژگی 4 چرخ آن ها فشار کم تری رو برای حمل به مسافر تحمیل می کند و همچنین بخاطر جنس پلی کربنات ، انعطاف و نرمی آن ها مقاومت بیشتری رو در برابر ضربات شدید فرودگاهی نسبت به چمدان های برزنتی و فایبر گلاس قدیمی دارند . پس به همین علت در دراز مدت چمدان های پلی کربنات برای ما اقتصادی تر و دارای طول عمر بیشتری خواهند بود .

آیا چمدان های پلی کربنات هم مقرون به صرفه هستند ؟

چمدان اقتصادی سبز پلی کربنات نرمبله . از مزایای جنس های پلی کربنات این است که تمام اقشار جامعه با توجه به بودجه ای که دارند توان خرید این چمدان ها در جنس های مختلف دارا می باشند . چمدان های پلی کربنات درجه بندی دارند از جنس های اقتصادی ارزان قیمت تا جنس های صد در صد مرغوب و نشکن در بازار موجود هستند . چمدان هایی که شما حتی با خودرو می توانید از روی آن ها عبور کنید ! بدون اینکه چمدان کوچک ترین شکستگی بر آن وارد شود .

در چمدان های پلی کربنات امروزی بر اساس میزان انعطاف پذیری و نرمی جنس بدنه ، هر چقدر میزان جنس بدنه انعطاف بیشتری داشته باشد  قیمت محصول با توجه به نوع فرمول تولید آن ، در قیمت بالاتری هم عرضه می شود . پس بنابراین شما با فاکتور انعطاف پذیری در بدنه چمدان ها و مقایسه قیمت ها تا حدودی به میزان کیفیت پی می برید. معمولا در جایی که قیمت ها نزدیک به هم هستند این تفاوت قیمتی جزئی معمولا به دلیل امکانات آن ها نظیر اندازه زیپ ،داشتن زیپ افزایش حجم ، جنس قفل رمزی آن ها ،  قدرت تحمل چرخ های چمدان ها در برابر ضربات شدید می باشد .

در این دسته از چمدان ها نیز چمدان هایی تحت عنوان پلی کربنات در نوع 1 که جزو اقتصادی ترین چمدان های پلی کربنات هستند ، وجود دارد که دارای قیمت پایین تر و مقرون به صرفه تر برای اقشار متوسط هستند که باز هم نسبت به رقبای برزنتی و فایبر گلاس قدیمی قطعا مقاوم تر و نشکن تر با طول عمر بیشتری خواهند بود اما نسبت به هم نوعان پلی کربنات نرم و یا مدل های گران تر مثل پلی کربنات های 100 درصد ، در مقابل ضربات خیلی خیلی شدید امکان شکستن وجود دارد ! ما در وب سایت چمدانکده که در آن حضور دارید بهترین نوع چمدان های پلی کربنات را در 3 دسته تقسیم کرده ایم که با توجه به کیفیت و قیمت اولویت بندی می شود :

  1. چمدان های پلی کربنات ( مقاومت بالا ، معمولی و اقتصادی )
  2. چمدان های پلی کربنات نرم ( نشکن و انعطاف پذیری بسیار بالا  )
  3. چمدان های پلی کربنات 100% ( انعطاف پذیری کامل ، غیر قابل شکستن ، فول امکانات)

برای مشاهده چمدان های فروشگاه روی لینک ”  چمدان نشکن ” کلیک و یا از منو بالا وارد دسته ی چمدان های مسافرتی شوید .

ما در اینجا سایت چمدانکده  (فروشگاه کیف و چمدان سانترال) تمام سعی خود را انجام می دهیم تا با دادن اطلاعات واقعی و دقیق به مشتری محترم ، این امکان را بدهیم که با توجه به بودجه ی در نظر گرفته شده بهترین و کارامد ترین خرید را داشته باشد . با توجه به سابقه فروش فروشگاه و تیم کارشناسی در مورد انواع چمدان ها این امکان فراهم شده که انواع چمدان های پلی کربنات با اطلاعات دقیق و صحیح ، قیمت های مناسب به همراه اطلاعات جامع و کامل در صفحه محصول در اختیار مشتریان با قیمت های واقعی قرار بگیرد .

خبر خوبی رو برای شما کاربر محترم داریم ، هر دو شنبه در صفحه اینستاگرام فروشگاه ما حراج چمدان های تک سایز قرار می گیرد که با دنبال کردن می توانید از حراجی های مناسبتی هم بهره مند بشید . علاوه بر آن در سایت بخش شگفت انگیز ها هر روز چمدان هایی با تخفیف قرار می گیرد که می توانید خرید به صرفه و مناسبی رو بدون اتلاف وقت با ارسال رایگان تجربه کنید .

برچسب
چمدان برزنتی یا پلی کربناتچمدان خوب و ارزانچمدان سخت یا نرمویژگی چمدان ارزان
دسته بندی نکات چمدانی

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

0
    0
    سبد سریع
    سبد شما خالی استصفحه فروشگاه